kurzy    horoškoly na slovensku    fotky z kurzov    novinky    príspevky od kurzistov  
 horoškola » kurzy  Pondelok 23.04.2018  
 Všetky kurzy
Summittrade - partner Horolezeckej školy JAMES
Cena a spôsob úhrady:   
dátum názov kurzu miesto počet poznámka
IV. - X. 201660 Skupinový kurz lezenia na skaláchLokalita dohodou0Skupinový kurz lezenia na skalách je určený pre ucelené skupiny záujemcov o zvládnutie základného výcviku skalného lezenia, ktorým pevne stanovené termíny nevyhovujú. Termín, miesto, obsah a podmienky kurzu dohodou. 
2 x víkend50 Víkendový kurz lezenia na skaláchLokalita dohodou0Základný kurz lezenia na skalách je určený začínajúcim lezcom, ktorí si chcú vyskúšať čo všetko lezenie so sebou prináša, ďalej tým, ktorí skúsenosti z lezenia na umelých stenách chcú preniesť do prírody, ale i tým, ktorí už okúsili chuť lezenia na skalách a potrebujú odborné vedenie. 
dohodou37 Základný letný horolezecký kurz - 2 x víkendDolina Zeleného Plesa0Základný horolezecký kurz v horách je určený tým, pre ktorých už lezenie na skalách prestáva byť výzvou a chcú si vyskúšať lezenie vo vysokohorskom prostredí našich veľhôr s perspektívou vážnejšie sa venovať horolezectvu vo vysokých horách. 
celoročne40 Oboznamovací lezecký výcvikLokalita dohodou0Oboznamovací výcvik je určený všetkým, ktorí majú záujem o zoznámenie sa s lezeckými aktivitami, prípadne chcú získať celkovú predstavu o tom, čo horolezectvo prináša, alebo hodlajú len absolvovať bezpečný adrenalínový zážitok. 
IV. - XI. 201680 Individuálny skalolezecký výcvikdohodou0Individuálny výcvik v skalných terénoch stredných hôr je určený záujemcom na rôznom stupni lezeckej výkonnosti, ktorí chcú absolvovať intenzívny kurz, nadobudnúť, alebo si doplniť potrebné poznatky a vyskúšať svoje lezecké schopnosti pod dohľadom skúseného inštruktora. 
11. - 13. 11. 201606f Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách - KošiceKošice, T2 Boulder Arena6Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách je určený všetkým, ktorí budú viesť výcvik v lezení na umelých stenách. Podmienkou účasti na kurze je členstvo v SHS JAMES. 
18. - 20. 11. 201606g Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách - Banská BystricaLezecká stena Pavúk Banská Bystrica3Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách je určený všetkým, ktorí budú viesť výcvik v lezení na umelých stenách. Podmienkou účasti na kurze je členstvo v SHS JAMES. 
24.11.2016AOP 11 Aktualizačná odborná prípravaBratislava, lezecká stena K20Aktualizačná odborná príprava pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou je určená všetkým pracovníkov, ktorí majú platný preukaz pre prácu vo výške pomocou špeciálnej horolezeckej a speleologickej techniky a neprekročili dobu 5 rokov od absolvovania základného vzdelávania, alebo predchádzajúcej aktualizačnej odbornej prípravy. 
13. - 16. 12. 2016ZV 12 Základný stupeň vzdelávania pre prácu vo výškeDom športu, Junácka 6, Lezecká stena K20Vzdelávanie je určené pracovníkom, ktorí budú pri práci ohrození pádom z výšky alebo do hĺbky zosunutím či zošmyknutím a budú používať špeciálnu horolezeckú a speleologickú techniku. Obsahom je zoznámenie s ustanoveniami právnych predpisov súvisiacich s prácou vo výške a nad voľnou hĺbkou, získanie poznatkov o materiálnom a technickom zabezpečení, praktický nácvik a tréning pracovných postupov. 
15.12.2016AOP 12 Aktualizačná odborná prípravaBratislava, lezecká stena K20Aktualizačná odborná príprava pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou je určená všetkým pracovníkov, ktorí majú platný preukaz pre prácu vo výške pomocou špeciálnej horolezeckej a speleologickej techniky a neprekročili dobu 5 rokov od absolvovania základného vzdelávania, alebo predchádzajúcej aktualizačnej odbornej prípravy. 
I. - XII. 201618 Seminár inštruktorov lezenia na umelých stenáchPoda záujmu0Seminár je určený všetkým inštruktorom lezenia na umelých stenách, ktorým v roku 2016 končí platnosť kvalifikácie, alebo im platnosť kvalifikácie skončila v roku 2015. Trvá jeden deň. Termín a miesto je potrebné vopred dohodnúť, prípadne si vybrať termín zverejnený na webe. 
I. - XII. 201670 Skupinový kurz lezenia v horáchdohodou0Skupinové kurzy v horách sú určené záujemcom o letný, zimný, alebo skialpinistický výcvik, ktorým pevne stanovené termíny kurzov nevyhovujú. Termín, obsah a zameranie kurzu dohodou. 
I. - XII. 201690 Individuálny výcvik v horáchdohodou0Individuálny výcvik v horách je určený záujemcom, ktorí preferujú intenzívny individuálny prístup pri zdokonaľovaní lezeckých zručností, rozširovaní odborných znalostí a svoje lezecké, resp. skialpinistické schopnosti si chcú vo vysokohorských a veľhorských terénoch vyskúšať pod dohľadom skúseného inštruktora. 
celoročne06 Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenáchdohodou0Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách je určený všetkým, ktorí budú viesť výcvik v lezení na umelých stenách. Kurzu sa môžu zúčastniť aj nečlenovia SHS JAMES po splnení vstupných podmienok. Termín a miesto kurzu sú stanovené na základe dohody so záujemcamí o výcvik. 

Vlado Linek © 1999 - 2018  20414711