Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocking   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
  chata pod rysmi    chata pri zelenom plese    ostatné chaty    počasie na chatách  
 index » chaty » chata pri zelenom plese  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Nedeľa 07.06.2020   english version
  Články |  Odpoveď
  Články

Autor:
Email:
Téma:
Text: Zo všetkých kritérií jediné dalo šancu novým uchádzačom - výška ponúknutého nájomného. Pri vyhodnocovaní sa však akosi nebralo do úvahy. Radšej sa pozbierame.
Kvalita ponúkaných služieb - nový uchádzač nemohol na chatách KST/JAMES preukázať nijakú kvalitu. Ak ju preukázal inde, asi bola zanedbateľná.
Vlastný prínos pre rozvoj chaty - detto.
Skúsenosti s chatárčením na vysokohorských chatách - detto. Ešteže sa sem neprihlásil doterajší chatár z Tete Rousse alebo z Gouterky, ten by asi nesplnil jazykové kritériá.
No a vyradenie uchádzačov kvôli nesplneniu formalít pripomína tendre na ministerstvách. Veď zmena v živnostenskom liste sa dá vybaviť za pár minút.
Za všetko hovorí samotný výsledok výberového konania. Noví uchádzači poslúžili iba ako malinké bu-bu-bu ty starý chatár, ak nebudeš dobrý, o 5 rokov.... Tým nechcem povedať, že sme mali z Rysov vyhodiť Viktora alebo niečo podobné. Ale medzi novými bol možno ďalší taký Viktor a kopli sme ho do riti a chlapec ani nevie prečo a možno sme ho nadobro stratili.
1x7=
 

Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  26768248