kalendár akcií    preteky mládeže    olympijský šport    dokumenty    história  
 Komisia športového lezenia  Piatok 10.07.2020  
 Slovenský pohár 2002 v športovom lezení mládeže
27.11.2002 00:00 | 2612x | komentár: 0x
  

Dňa 16. 11. 2002 sa uskutočnilo v Modre posledné kolo Slovenského pohára v športovom lezení mládeže kde sa zúčastnili aj účastníci z Českej republiky. Taktiež sa uskutočnilo aj celkové vyhodnotenie Slovenského pohára.Organizátorom pretekov bol ŠKMK Modra.

Sponzori:
hlavný: SPORTSYSTÉM - Šifra, Lanškroun
CPA Slovakia, Bratislava

Slovenský pohár - Výsledky Modra

Kategória A - dievčatá od roku narodenia 1990 včítane
1. Kováčiková Dominika, 1991, MKŠK Modra
2. Čepcová Andrea, 1991, MKŠK Modra
3. Mikulová Jana, 1991, MKŠK Modra
4. Tonhauserová Nikola, 1993, MKŠK Modra
5. Litvinová Zuzana, 1993, MKŠK Modra
6. Finková Lucia, 1995, MKŠK Modra
7. Jakubcová Monika, 1994, Bratislava
8. Hotová Miška, 1994, MKŠK Modra
9. Greksáková Lucia, 1996, Vertikal Bratislava
10. Adamová Ivana, 1994, MKŠK Modra

Kategória A - chlapci od roku narodenia 1990 včítane
1. Švub Matej, 1990, CCC BBB
2. Holec Marek, 1991, MKŠK Modra
3. Šumný Timotej, 1991, Horolezecký klub Zl. Moravce
4. Šifra Martin, 1991, HK Sport Systém Lanškroun
5. Hornák Matúš, 1993, SEKHO Senica
6. Milec Marián, 1990, CCC BBB
7. Kmeo Michal, 1991, MKŠK Modra
8. Benkovský Matúš, 1990, MKŠK Modra
9. Štrbka Michal, 1991, MKŠK Modra
10. Pisarčík Lukáš, 1993, MKŠK Modra
11. Šifra Radovan, 1996, HK Sport Systém Lanškroun

Kategória B - dievčatá od roku narodenia 1987 do roku 1989
1. Suchánková Jana, 1987, SEKHO Senica
2. Bošáková Michaela, 1989, MKŠK Modra
3. Trsanová Žofia, 1989, Bratislava
4. Porvazníková Soňa, 1989, Bratislava
5. Janečková Jana, 1987, SEKHO Senica

Kategória B - chlapci od roku narodenia 1987 do roku 1989
1. Kováčik Jakub, 1989, MKŠK Modra
2. Augustín Ján, 1989, Horolezecký klub Zl. Moravce
3. Kajan Peter, 1989, Bratislava,
4. Šumný Marek, 1989, Horolezecký klub Zl. Moravce
5. Dobiᚠźudovít, 1988, SEKHO Senica

Kategória C - dievčatá od roku narodenia 1986 do roku 1984
1. Svrčková Katarína, 1985, SEKHO Senica

Kategória C - chlapci od roku narodenia 1986 do roku 1984
1. Greksák Tomáš, 1985, Patrónka Bratislava
2. Gavač Michal, 1985, SEKHO Senica
3. Švub Ondrej, 1985, CCC BBB
4. Čepec Michal, 1986, MKŠK Modra 
5. Hotový Lukáš, 1985, MKŠK Modra

Slovenský pohár 2002

Kategória A - dievčatá od roku narodenia 1990 včítane
MenoRočníkKlubSenicaB.BystricaKuklaModraBodyPoradie
Kováčiková Dominika

1991

MKŠK Modra

1

1

1

1

45

1

Čepcová Andrea

1991

MKŠK Modra

2

2

2

2

36

2

Tonhauserová Nikola

1993

MKŠK Modra

5

-

6

4

19

3

 

Kategória A - chlapci od roku narodenia 1990 včítane
MenoRočníkKlubSenicaB.BystricaKuklaModraBodyPoradie
Švub Matej

1990

CCC BBB

1

1

1

45

1

Holec Marek

1991

MKŠK Modra

2

2

3

2

36

2

Šumný Timotej

1991

Horolezecký klub Zl. Moravce

-

-

1

3

25

3

 

Kategória B - dievčatá od roku narodenia 1987 do roku 1989
MenoRočníkKlubSenicaB.BystricaKuklaModraBodyPoradie
Suchánková Jana

1987

SEKHO Senica

1

--

1

30

1

Bošáková Michaela

1989

MKŠK Modra-

1

-

2

27

2

Janečková Jana

1987

SEKHO Senica

2

--

5

18

3

 

Kategória B - chlapci od roku narodenia 1987 do roku 1989
MenoRočníkKlubSenicaB.BystricaKuklaModraBodyPoradie
Augustín Ján

1989

Horolezecký klub Zl. Moravce

1

1

2

2

42

1

Kováčik Jakub

1989

MKŠK Modra

3

3

1

1

40

2

Velič ErvínŽeleziarne Podbrezová

2

2

24

3

 

Kategória C - dievčatá od roku narodenia 1986 do roku 1984

MenoRočníkKlubSenicaB.BystricaKuklaModraBodyPoradie
Svrčková Katarína

1985

SEKHO Senica---

1

15

1

 

Kategória C - chlapci od roku narodenia 1986 do roku 1984
MenoRočníkKlubSenicaB.BystricaKuklaModraBodyPoradie
Greksák Tomáš

1985

Patrónka Bratislava

1

1

-

1

45

1

Gavač Michal

1985

SEKHO Senica

2

3

-

2

34

2

Čepec Michal

1986

MKŠK Modra

3

-

1

4

33

3




Vlado Linek Š 1999 - 2020  27000411