kalendár akcií    preteky mládeže    olympijský šport    dokumenty    história  
 Komisia športového lezenia  Štvrtok 17.10.2019  
 SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) + prihlasovanie
25.09.2019 12:00 | 1683x | komentár: 3x
19. 10. 2019  Košice

návod na prihlásenie / manual for registration

prihlasovanie od: 08.05.2019  do: 17.10.2019   počet prihlásených: 65  počet voľných miest: 85/150  

RÝCHLE PRIHLÁSENIE / QUICK REGISTRATION
ID:   Heslo / Password:  

PRIHLÁŠKA / REGISTRATION * povinné údaje pri 1. prihlásení / data required for 1st registration
Meno / Name  *
Priezvisko / Surname  *
Dátum narodenia / Date of birth  *
Pohlavie / Sex  *
Člen federácie / Member of federation  *
Číslo preukazu / No. of your federation card (povinné pre členov federácie / required for members of federation *)
Ulica a číslo / Street and street No.  *
PSČ / ZIP  *
Mesto / Town  *
Štát / State  *
Email  *
Klub / Club
Sponzor / Sponsor
Telefón / Phone
Heslo / Password (min. 8 znakov / chars)  *

NUTNÉ VYPLNIŤ PRI KAŽDOM PRIHLÁSENÍ / DATA REQUIRED FOR ALL REGISTRATIONS

Vyberte si skupinu a zadajte súčin / Select group and count composition
Skupina / Group *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov / I agree with the processing of personal data
* 9x4=  

Počet skupín: 1 150/65
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1010.00 - 13.00
Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU1010.00 - 13.00
Imreová OlíviaHK JAMES LEVICEU1010.00 - 13.00
Kopková DorotkaHK James LeviceU1010.00 - 13.00
Lešková JulkaRock EdgeU1010.00 - 13.00
Mamojková Ivetahk Prometeus HandlováU1010.00 - 13.00
Mrázová KarolínaJames Junior Team BratislavaU1010.00 - 13.00
Nel TanyaJames Junior Team BratislavaU1010.00 - 13.00
Petoczová ElkaHK Rozlomity KeU1010.00 - 13.00
Schwartz KiraHK MoldavaU1010.00 - 13.00
Sobinovská MichaelaU1010.00 - 13.00
Uhríková AuroraHK Rozlomity KeU1010.00 - 13.00
Denčiaková Kristinahk Prometeus HandlováU1210.00 - 13.00
Hollá KatarínaLK Spider's nookU1210.00 - 13.00
Horniaková LíviaHK Rozlomity KeU1210.00 - 13.00
Kachničová LenkaHK James LeviceU1210.00 - 13.00
Miháliková LeaLA SKALAU1210.00 - 13.00
Nel KaraJames Junior Team BratislavaU1210.00 - 13.00
Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceU1210.00 - 13.00
Schöneckerova EllenJames Junior Team BratislavaU1210.00 - 13.00
Slamková ZojkaLK Spider's nookU1210.00 - 13.00
stokowiec MartynaŚKA KielceU1210.00 - 13.00
Šandorová NinaMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Truongová AnetaLA SKALA ŽilinaU1210.00 - 13.00
Urdová TamarkaMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Záňová JulianaHK METROPOL KEU1210.00 - 13.00
Buršíková MartinaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Hana KraslanováLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Janíčková Simonalezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Ličáková ZuzanaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Ličáková ZuzanaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Michalkova LujzaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Orosová GrétaHK MoldavaU1410.00 - 13.00
Perlíková LiviaHK MoldavaU1410.00 - 13.00
Šibová VeronikaMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Tamara SzekeresováHK IAMES LEVICEU1410.00 - 13.00
Gális MartinLezecká akadémiaU1010.00 - 13.00
Ježko SimonROCK EDGEU1010.00 - 13.00
Kováč AdamMove Up AcademyU1010.00 - 13.00
Sýkora AlanLezecká akadémiaU1010.00 - 13.00
Záň XavierHK METROPOL KEU1010.00 - 13.00
Bandura PeterMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Gedeon GregorHK MoldavaU1210.00 - 13.00
Jakubec ŠimonU1210.00 - 13.00
Lukáš SvoradHK RozlomityU1210.00 - 13.00
Mojžiš AndrejMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Ondrejka TimotejHK Zlaté MoravceU1210.00 - 13.00
Paľa MiroslavMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Petranský JurajMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Tončko Peterhk Prometeus HandlováU1210.00 - 13.00
Zázvorka TobiášHK RozlomityU1210.00 - 13.00
Železník EduardMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Haľko GregorMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Ivanič MichalLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Jakabovič PeterLezecka akademi / MKŠK MODRAU1410.00 - 13.00
Jambrich MarekMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Matúšek MartinStienka Tatranská LomnicaU1410.00 - 13.00
Nečej MartinHK Rozlomity KošiceU1410.00 - 13.00
Pankuch ArturHK Rozlomity KošiceU1410.00 - 13.00
Sedlačko MarkoLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Stolárik PeterMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Sýkora TristanLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Veverka JakubMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Zajac MatúšHK Rozlomity KošiceU1410.00 - 13.00


ODHLÁSENIE / LOG OFF
ID:   Heslo / Password:  

 Dňa 19. 10. 2019 sa na lezeckej stene Rozlomity uskutoční záverečné kolo Slovenského pohára detí v lezení s lanom.

propozície




KOMENTÁR K ČLÁNKU

SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) + prihlasovanie [ 8. 5. 2019 22:01:10] - reagovať
Dňa 19. 10. 2019 sa na lezeckej stene Rozlomity uskutoční záverečné kolo Slovenského pohára detí v lezení s lanom.
  • SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) [Miriam 26. 9. 2019 15:41:20] - reagovať
    Zdravím, nedá sa prosím posunúť záver, tak aby sa stíhal posledný vlak smer BA. Ďakujem

    • SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) [Rozlomity 30. 9. 2019 11:23:28] - reagovať
      Ahoj, kazdy rok sme stihali vyhodnotenie do tej cca 16:00, ale kedze nevieme kolko deti pride presne davame rezervu.


    • SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) [Marian PO 27. 9. 2019 13:00:24] - reagovať
      ak sa posunie tak ho určite už nestihneš :)


Vlado Linek © 1999 - 2019  25071725