Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocket   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
  alpinizmus    ľadové lezenie    medicína    metodika    mládež    ochrana prírody    športové lezenia    tradičný skialpinizmus    skialp archív    antidoping    paraclimbing  
 index » komisie » metodika  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Piatok 25.09.2020   english version
 Seminár k bezpečnosti fixných istení
21.04.2019 17:10 | 2978x | komentár: 0x
17. - 19. mája 2019  Haliny, Malino Brdo

Súčasťou programu seminára budú informácie zástupcov výrobcov lepidiel Fischer a Hilty, ďalej prednáška k pevnostným normám používaných prostriedkov fixných istení a informácia k spolupráci SHS JAMES s orgánmi štátnej ochrany prírody, venovaná aj problematike vzájomného vzťahu ochrany prírody a vykonávania lezeckých aktivít v lokalitách s rôznym stupňom územnej ochrany prírody a krajiny.
Účastníci seminára si nielen vypočujú teoretické poznatky k správnym technologickým postupom pri osadzovaní fixných istení, ale budú mať možnosť si ich aj v praxi vyskúšať.
Podrobný program seminára zašleme prihláseným záujemcom hneď po uzatvorení prihlasovania. Ubytovanie je zabezpečené v horskom hoteli Malina. Účastníci si budú hradiť náklady na stravovanie. Ubytovanie bude hradené usporiadateľom seminára.

Ak máte záujem o účasť na seminári, vyplňte prosím prihlasovací formulár na stránke Horolezeckej školy JAMES. Je to nevyhnutné k spresneniu počtu ubytovaných.
Prihlasovací formulár vyplňte aj v prípade, že nepotrebujete zabezpečiť ubytovanie. Účastnícky poplatok vo výške 10 € bude uhradený na mieste. Poplatok uhrádzajú len ubytovaní účastníci seminára.
V prihlasovaní sú uvedené ďalšie informácie k podujatiu.
Podrobnosti k priebehu a zabezpečeniu seminára dostanú účastníci mailom po uzatvorení počtu prihlásených. Počet ubytovaných je obmedzený na 40 osôb.
Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  27540259