Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocking   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Piatok 28.02.2020   english version
 Finále Českého pohára mládeže v športovom lezení
09.12.2002 00:30 | 3971x | komentár: 0x
30. 11. 2002  

Dňa 30. novembra sa konalo finále Českého pohára mládeže v športovom lezení v Hořiciach. Slovenskí reprezentanti boli vo svojich kategóriach opäť úspešní. Dominika Kováčiková súperila o prvenstvo, ako už na Českom pohári býva v poslednom čase pravidlo, s Anetou Hyvlovou - ktorá napokon zvíťazila.
Taktiež v kategórii B chlapcov si naši chlapci počínali veľmi dobre. Do finále postúpili obidvaja zástupcovia Jakub Kováčik a Janko Augustín. Janko si vo finále vybojoval pekné tretie miesto a Jakub skončil druhý. Opäť ako celý ročník vyhral Martin Stránik, ale tentokrát ho od víťazstva zachránila iba zapnutá expreska, na čo už naši borci nemali sily. V najmladšej kategórii chlapcov sme mali taktiež dvojité zastúpenie vo finále. Marek Holec skončil štvrtý a po prvýkrát sa prebojoval do finále aj Matúš Hornák, ktorý skončil šiesty.

Výsledky:
Kategória A dievčatá:
1. Hyvlová Aneta, LK Prachov
2.  Kováčiková Dominika, ŠKMK Modra
3. Vlčková Klára, HK Babí lom DDM Kuřim

Kategória A chlapci:
1. Rozehnal Pavel, Triop
2. Janoušek Jan, Hejnice
3. Pfeifer Pavel, HKO Police
4. Holec Marek, ŠKMK Modra
5. Šifra Martin, HK Sport systém Lanškroun
6. Hornák Matúš, SEKHO Senica

Kategória B chlapci:
1. Stráník Martin, Rajče team Brno
2. Kováčik Jakub, ŠKMK Modra
3. Augustín Ján, HK Zlaté Moravce

Jaro Kováčik
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Finále Českého pohára mládeže v športovom lezení [ 8. 5. 2008 13:30:20] - reagovať
Dňa 30. novembra sa konalo finále Českého pohára mládeže v športovom lezení v Hořiciach. Slovenskí reprezentanti boli vo svojich kategóriach opäť úspešní. Dominika Kováčiková súperila o prvenstvo ako už na Českom pohári býva v poslednom čase pravidlo s Anetou Hyvlovou - ktorá napokon zvíťazila.

Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  26052548