Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocking   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Nedeľa 05.07.2020   english version
 Výzva Slovenského olympijského a športového výboru na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevkov
30.07.2019 10:00 | 1309x |
Do pozornosti klubom, majiteľom a prevádzkovateľom lezeckých športových komplexov  

Vážení členovia SHS JAMES, kluby, majitelia, prevádzkovatelia lezeckých centier. Dávame vám do pozornosti Výzvu Slovenského olympijského výboru na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevkov na modernizáciu, rekonštrukciu a budovanie športovej infraštruktúry. O takýto finančný príspevok môžeme požiadať my za SHS JAMES ako národný športový zväz, ale aj športový klub, prípadne iná právnická osoba, ktorá je vlastníkom, nájomcom alebo vypožičiavateľom športovej infraštruktúry.

V ďalšom texte zverejňujeme znenie listu zo Slovenského športového a olympijského výboru a v prílohách nájdete samotnú výzvu a žiadosť. Termín na zaslanie žiadosti a materiálov je relatívne krátky, ale pre niektorých z vás určite reálny.

Text listu z SOŠV

Vážení členovia Slovenského olympijského a športového výboru,
V súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky č. 285 z 12. júna 2019 k Výstavbe, modernizácii a rekonštrukcii športovej infraštruktúry národného významu v rokoch 2019 – 2021 budú v rozpočte kapitoly Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vyčlenené finančné prostriedky v objeme 3 mil. eur, ktoré budú poskytnuté Slovenskému olympijskému a športovému výboru na modernizáciu, rekonštrukciu a budovanie športovej infraštruktúry.
Za týmto účelom Slovenský olympijský a športový výbor ako strešná organizácia slovenského športové hnutia vyzýva na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevku na modernizáciu, rekonštrukciu a budovanie športovej infraštruktúry.
V prílohe Vám zasielame text výzvy s bližšími informáciami a formulár na podanie žiadosti o poskytnutie príspevku na modernizáciu, rekonštrukciu a budovanie športovej infraštruktúry. Formulár žiadosti Vám posielame v otvorenom formáte na vpisovanie.

Cieľom tejto výzvy na predkladanie žiadostí je zlepšiť celkový stav a kvalitu športovej infraštruktúry v podmienkach Slovenskej republiky, a to jej postupnou modernizáciou, rekonštrukciou a budovaním.

Vaše žiadosti zasielajte na email: sekretariat@olympic.sk

Dátum vyhlásenia výzvy na predkladanie žiadostí: 17. 7. 2019
Dátum ukončenia predkladania žiadostí: 16. 8. 2019
Dátum ukončenia vyhodnotenia predložených žiadostí: 16. 9. 2019
Termín ukončenia realizácie projektu: 31. 12. 2021

 Žiadosť o poskytnutie príspevku na modernizáciu rekonštrukciu a budovanie športovej infraštruktúry
 Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevku na modernizáciu, rekonštrukciu a budovanie športovej infraštruktúry
Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  26971322