Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rama   
sport-outdoor
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Piatok 22.03.2019   english version
 30. Valné zhromaždenie Slovenského horolezeckého spolku JAMES
09.03.2019 08:25 | 363x | komentár: 0x
30. 3. 2019  

Dňa 30. 3.2019 o 9.00 sa v žilinskom Dome techniky uskutoční 30. Valné zhromaždenie SHS JAMES. V tomto roku je Valné zhromaždenie volebné, keď delegáti zvolia na nové štvorročné funkčné obdobie predsedu a šiestich členov výkonného výboru.

Na každý tento post môže navrhnúť svojho kandidáta Oblastná rada (formou nominácie cez klub alebo jednotlivcov), klub, ale aj jednotlivý člen SHS JAMES. Nominovať ktoréhokoľvek člena SHS JAMES do Výkonného výboru je síce možné až do poslednej chvíle pred voľbami (Stanovy SHS JAMES neurčujú predne termín), napriek tomu vás požiadame, aby ste prípadné nominácie doručili na sekretariát SHS JAMES do termínu 15. 3. 2019 vrátane. A to z čisto praktického dôvodu, aby sekretariát stihol pripraviť všetky náležitosti pre čo najjednoduchší priebeh volieb.

Samotná nominácia musí byť urobená písomne a doručená poštou, elektronickou poštou alebo osobne, podpísaná navrhovateľom. Predpokladá sa, že nominovaný kandidát do Výkonného výboru sa zúčastní Valného zhromaždenia osobne. Pokiaľ sa zúčastniť Valného zhromaždenia nemôže, v dostatočnom predstihu doručí akceptáciu a súhlas s nomináciou na sekretariát SHS JAMES.

Ešte pre informáciu pripomíname, že nový Výkonný výbor zvolia delegáti Valného zhromaždenia, ktorých na svojich stretnutiach vybrali Oblastné rady tak, ako to píšu Stanovy SHS JAMES.

sekretariát SHS JAMES
KOMENTÁR K ČLÁNKU

30. Valné zhromaždenie Slovenského horolezeckého spolku JAMES [ 22. 1. 2019 13:25:54] - reagovať
Dňa 30. 3.2019 o 9.00 sa v žilinskom Dome techniky uskutoční 30. Valné zhromaždenie SHS JAMES. V tomto roku je Valné zhromaždenie volebné, keď delegáti zvolia na nové štvorročné funkčné obdobie predsedu a šiestich členov výkonného výboru.

Vlado Linek © 1999 - 2019 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  23212977