Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rama   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Streda 17.07.2019   english version
 Reprezentačné sústredenie mládeže v Prahe
09.09.2018 19:00 | 1182x | komentár: 0x
  

V dňoch 23. - 26. 8. 2018 sa v Prahe konalo pod vedením reprezentačného trénera SHS JAMES Igora Kollára sústredenie nominovaných pretekárov na nasledujúce Majstrovstvá Európy v boulderingu mládeže. Zúčastnili sa ho pretekári: Vanda Michalková, Peter Kuric, Jakub Fabric, Katka Váleková a Tomáš Plevko, ktorý sa pripravoval na Majstrovstvá sveta na obťažnosť. Sprievodný tím tvoril tiež Juraj Michalka. Cieľom sústredenia bolo simulovanie formátu kvalifikácie ME a riešenie problémov a ich realizácia. Sústredenie prebiehalo v lezeckom centre Českej reprezentácie na SmíchoFF. V centre boli postavené bouldre IFSC stavačom Tomasz Oleksym. Postavené bouldre sa zhodovali s trendom, ktorý sa udáva na pohároch v Európe a vo svete. Slovenský reprezentačný tím mládeže absolvoval ako druhú fázu tiež 3 hodinové stretnutie u fyzioterapeuta Patrika Chovana vo Fyzio gym COOPER. Cieľom bola mobilizácia a stabilizácia trupu a koreňových kĺbov, aktivačné cviky pred pretekom a tiež športová masáž.


Peter Kuric.

Chcem sa poďakovať všetkým zúčastneným pretekárom za nasadenie počas sústredenia. Tiež ČHS že umožnilo využiť ich podmienky na trénovanie a SHS JAMES za podporu.

Igor Kollár

 
Tomáš Plevko, Vanda Michalková.
 
Jakub Fábric., / Katka Váleková.
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Reprezentačné sústredenie mládeže v Prahe [ 9. 9. 2018 19:59:37] - reagovať
V dňoch 23. - 26. 8. 2018 sa v Prahe konalo pod vedením reprezentačného trénera SHS JAMES Igora Kollára sústredenie nominovaných pretekárov na nasledujúce Majstrovstvá Európy v boulderingu mládeže.

Vlado Linek © 1999 - 2019 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  24258214