Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov 
sport-outdoor
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Pondelok 16.07.2018   english version
 Výnimka pre Malé Karpaty
07.08.2017 15:00 | 1279x | komentár: 0x
Platnosť novej výnimky  

Okresný úrad Bratislava, odbor starostlivosti o životné prostredie, oddelenie ochrany prírody a vybraných zložiek životného prostredia kraja ako príslušný orgán štátnej správy ochrany prírody povolil výnimku pre vykonávanie horolezeckých alebo skalolezeckých výstupov v jednotlivých lezeckých lokalitách Malých Karpát na základ žiadosti Slovenského horolezeckého spolku JAMES.

Spresnenie podmienok rozhodnutia, časové obmedzenia výnimky pre jednotlivé skalné oblasti a doplňujúce informácie nájdete v priloženom texte výnimky.

Ďakujeme všetkým lezcom za striktné dodržiavanie podmienok udelenej výnimky a zodpovedný prístup k ochrane prírody

Znenie výnimky
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Výnimka pre Malé Karpaty [ 7. 8. 2017 15:16:35] - reagovať
Okresný úrad Bratislava, odbor starostlivosti o životné prostredie, oddelenie ochrany prírody povolil výnimku pre vykonávanie horolezeckej činnosti v lezeckých oblastiach Malých Karpát. Presné znenie udelenej výnimky nájdete v texte.

Vlado Linek © 1999 - 2018 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  21104969