Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov 
sport-outdoor
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Sobota 19.08.2017   english version
 Lezecká stena HK Manín - možnosť prespania
12.05.2017 07:00 | 6922x | komentár: 0x
  

Horolezecký klub Manín Považská Bystrica ponúka lezcom prespanie vo svojej športovej hale zdarma. Spať je možné vo vlastných spacákoch. K dispozícii sú WC, sprchy a klubová miestnosť. Podmienkou je, že musí ísť o organizovanú akciu klubom patriacim do SHS JAMES a nesme sa jednať o komerčnú akciu. Platiť budete len v prípade, že sa rozhodnete liezť aj na umelej stene (len vstup na stenu). Ponuka platí do 23. 7. Viac info a nahlasovanie cez mail majtan.juraj@hkmanin.sk.

Lezecká stena HK Manín je po letnej prestávke otvorená od 6. 9. 2016. Pripravených je 50 nových ciest (celkovo 67). Opäť pribudli nové chyty. Otváracie hodiny sa menia v závislosti od ročného obdobia, preto je dobré si ich pred návštevou skontrolovať na www.hkmanin.sk. V hlavnej sezóne je stena otvorená každý deň okrem pondelka.

Len na pripomenutie, parametre steny sú: maximálna výška steny je  12 m, maximálny previs 6.5 m a využiteľná lezecká plocha  470 m2. Bouldrovka má výšku 4.2 m, plochu 51 m2 a maximálny previs 3,5 m. Na stene a bouldrovke sú chyty od výrobcov Aix, HRT, Makak, TR Walls a Anatomic.

 
  
 
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Lezecká stena HK Manín - možnosť prespania [ 28. 10. 2015 11:39:10] - reagovať
Horolezecký klub Manín Považská Bystrica ponúka lezcom prespanie vo svojej športovej hale zdarma. Spať je možné vo vlastných spacákoch. K dispozícii sú WC, sprchy a klubová miestnosť. Podmienkou je, že musí ísť o organizovanú akciu klubom patriacim do SHS JAMES a nesme sa jednať o komerčnú akciu.

Vlado Linek © 1999 - 2017 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  18614819